City of the Kings Pastel Apartment Lubelska 10 - Kraków
Zaplanuj wczasy w Polsce i skorzystaj z atrakcyjnej oferty noclegów! Komfortowe wille, pensjonaty z widokiem na góry, apartamenty nad morzem, hotele w Warszawie czy Poznaniu oraz domki na Mazurach blisko jeziora. Te i wiele więcej opcji do wyboru. Wygodna i szybka możliwość rezerwacji online. Wolne terminy w obiektach w terminie odpowiednim dla Ciebie, wolne miejsca w obiektach i dobre ceny i korzystne promocje! Noclegi rodzinne, dla par czy grup - tak wiele możliwości w jednym miejscu.
City of the Kings Pastel Apartment Lubelska 10apartamenty - mieszkania
Góry
Cena od
272 PLN
WiFi
Rozmawiamy
Góry
Cena od
272 PLN
WiFi
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, monitoring wokół obiektu, transfer lotniskowy, transfer (dodatkowa opłata), Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ogrzewanie, całodobowa recepcja, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, winda, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, całkowity zakaz palenia, gry planszowe / puzzle, pokoje rodzinne, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, gaśnice, pokoje dla niepalących, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, Możliwe wystawienie faktury, WiFi, dostęp do Internetu, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, czujnik dymu, bezpłatne WiFi.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu City of the Kings - Pastel Apartment Lubelska 10 o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Ze względu na koronawirusa (COVID-19) upewnij się, że rezerwujesz ten obiekt zgodnie z wytycznymi władz lokalnych w miejscu docelowym, w tym między innymi dotyczącymi celu podróży i maksymalnego dozwolonego rozmiaru grupy. Z powodu koronawirusa (COVID-19) noszenie maseczki jest obowiązkowe we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 45 mkw).


Kraków - kolebka Polskości